OFICIALUS HUSQVARNA ATSTOVAS LIETUVOJE

Tel:+37065786902

Jonsered – grandininiai pjūklai, krūmapjovės, vejapjovės, žoliapjovės, traktoriukai

Jonsered
Natūralu, kad tokioje šalyje kaip Švedija, kur 75 proc. sausumos ploto užima miškai, miško pramonė yra viena svarbiausių komercinių industrinių šakų. Techninės pažangos siekimas – tai dar vienas švedų charakterio bruožas. Tad visai nenuostabu, kad pirmasis pasaulyje grandininis pjūklas, kuriuo galėjo dirbti vienas žmogus, jau 1954 m. buvo sukonstruotas Švedijoje, tiksliau tariant, nedideliame pramoniniame "Jonsered" kaimelyje, įsikūrusiame miškingoje vietovėje, kelios mylios į šiaurės rytus nuo Giotenburgo. Tuomet Šiaurės Europos miškai išaugino kelias profesionalių medkirčių kartas – tvirtus vyrus, gyvenančius ir dirbančius atšiauraus klimato sąlygomis. "Jonsered" išsikėlė vieną svarbiausių tikslų – bent šiek tiek palengvinti šių ištvermingų žmonių gyvenimą. Nuo tada "Jonsered" konstruktoriai nuolat tobulino profesionalius grandininius pjūklus, kol jie tapo panašūs į šiandienos pažangius modelius, standartiškai siūlomus su grandinės stabdžiu, vibracijos slopinimo, turbinine oro valymo sistemomis ir daugybe kitų šiuolaikiškų sprendimų. Be to, jie išvystė veiksmingą ir darbo sąnaudas mažinančią genėjimo technologiją, kurią pristatė naudotojams visame pasaulyje. 
Mūsų dienomis profesionaliems ir pusiau profesionaliems grandininių pjūklų naudotojams "Jonsered" prekės ženklas vis dar asocijuojasi su efektyvia ir patikima pagalba dirbant miške. Tuo tarpu bendrovės specialistų žinios apie lengvus ir veiksmingus variklius, siūlomi ergonominiai sprendimai ir rūpestis mus supančia aplinka tapo kertiniu akmeniu, kuriant funkcionalių ir universalių nūdienos "Jonsered" modelių asortimentą. Asortimentą, alsuojantį ilgamete patirtimi ir novatoriška dvasia.

Jonsered

McCulloch – galingi vejos, sodo bei miškų priežiūros gaminiai kiekvienam

McCulloch
 
"McCulloch" istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 60 metų. 1943 m. verslininkas Robert McCulloch įkūrė įmonę ir pavadino ją "McCulloch Motors Corporation". Po penkerių metų įmonė persikėlė iš Viskonsino į Kaliforniją, kur "McCulloch Motors" pagamino savo pirmąjį grandininį pjūklą, skirtą naudoti dviese, ir suteikė jam 5-49 modelio pavadinimą. 1949 m. "McCulloch" įvykdė perversmą grandininių pjūklų gamyboje, išleisdamas lengvą, vieno žmogaus valdomą grandininį pjūklą 3-25. Nuo tada Amerikos medkirčių darbas jau niekuomet nebuvo toks pats, kaip anksčiau. Penktajame dešimtmetyje "McCulloch Motors" toliau augo ir tęsė plėtrą į naujas rinkas. 1958 m. įmonė savo pavadinimą pakeitė į "McCulloch Corporation". Be galingų ir pasaulyje pripažintų grandininių pjūklų įmonė pradėjo gaminti lėktuvų ir kartingų variklius. Septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje "McCulloch" gaminių asortimentą papildė gyvatvorių žirklės, žoliapjovės su pjovimo lineliu ir lapų pūstuvai. Kompanija pradėjo orientuotis į sodo gaminių gamybą. 1988 m. "McCulloch" persikėlė į Tuksoną Arizonos valstijoje, atidarydama ten naują kompanijos būstinę ir gaminių paskirstymo bazę. Be kitų naujovių į rinką 1998 m. buvo išleista ir elektrinė vejapjovė su pjovimo valu. 1999 m. savo Europos padalinį "McCulloch" pardavė "Husqvarna" AB. Dar po devynerių metų Husqvarna įsigijo "McCulloch" prekių ženklo teises ir Šiaurės Amerikos rinkoje. Nuo to laiko „McCulloch“ yra "Husqvarna" grupės prekių ženklas.
Šiandien "McCulloch" siūlo pilną sodo technikos asortimentą: galingus grandininius pjūklus, patvarias žoliapjoves, vejapjoves, sodo traktoriukus ir gyvatvorių žirkles. Kiekvienas jų suteikia Jums galią, kokios reikia atlikti tam tikrą darbą.

McCulloch

Gardena – Įkvepia sodininkus! – kokybiški įrankiai sodui ir daržui

Gardena
 
Ulme (Vokietija) įsikūrusios bendrovės "GARDENA" sodo priežiūros gaminius visame pasaulyje renkasi milijonai namų ir sodų savininkai. Priežastis paprasta – bendrovė "GARDENA" siūlo viską, ko reikia: laistymo sistemas siurblius, sodo tvenkinius, priemones dirvos dirbimui, vejos, medžių ir krūmų priežiūrai, sodo įrankius. Šiandien bendrovė "GARDENA" yra Europoje pirmaujanti aukštos kokybės sodo įrankių gamintoja, savo atstovybes turinti per 80 šalių visame pasaulyje. Norint į save palenkti žmones, savo sodus laikančius „gyvenamąja vieta arti gamtos“, geros savijautos, poilsio ir pramogų vieta, reikia ne vien faktų, bet ir emocijų. Nuo 2007 m. bendrovė "GARDENA" yra "Husqvarna Group" narė ir, be pačios "Husqvarna" ir "McCulloch", viena iš pagrindinių vartojimo prekių gamintojų.

Gardena

Husqvarna – pasaulinis aplinkos priežiūros technikos, miškininkystės ir sodininkystės gaminių lyderis

Husqvarna
Kompanija Husqvarna, įkurta 1689 metais Švedijoje, turi didžiulį gaminių asortimentą – nuo profesionalių mašinų iki buitinių prietaisų. Įmonės gyvavimo pradžioje gamino turbūt geriausias tų laikų muškietas. Tada pradėjo kaupti inžinerinę patirtį, kuri padėjo sukurti keletą gaminių, pasaulyje pripažintų geriausiais, tokiose srityse kaip medžiokliniai ginklai, dviračiai, motociklai, virtuviniai prietaisai, siuvamosios mašinos ir lauko įranga. Šiuo metu yra ir aplinkos priežiūros technikos gamintoja, todėl turi didelę atsakomybę už savo gaminių poveikį aplinkai. Kompanija sukūrė holistinę sistemą, kuri apima viską nuo gamybos metodų, pakavimo, triukšmo ir medžiagų sąnaudų iki energijos sąnaudų, išmetamųjų dujų kiekio ir pagaliau gaminių pakartotinio panaudojimo. Gamybai visuomet renkasi aplinkai kuo mažiau kenkiančias medžiagas ir kai tik atsiranda naujos medžiagos, turinčios dar mažesnę neigiamą įtaką aplinkai, pasenusias keičia naujomis. Husqvarna pirmauja pasaulyje miškininkystės ir sodininkystės technikos namams, profesionaliai miškininkystei ir želdynų priežiūrai bei statyboms ir konstravimo darbams naudojamų produktų gamybos srityje. Logotipo simbolis, naudojamas kaip "Husqvarna" prekės ženklas, yra susijęs su ginklų gamybos istorija. Simbolis reiškia muškietos kokybės ženklą, simbolizuojantį šautuvo vamzdį ir jo taikiklį. Moderniojoje prekės ženklo versijoje yra užrašas "Husqvarna", o logotipas simbolizuoją žvilgsnį į ateitį.        www.husqvarnagroup.com

Husqvarna